دیدار با خانواده شهید مدافع حرم

جمعی از مدیران دانشگاه آزاد اسلامی با خانواده شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده دیدار کردند

۲۸ آبان ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۱۴۷۵۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۵۲۷
جمعی از مدیران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در منزل شهید مصطفی صدرزاده با خانواده این شهید مدافع حرم دیدار کردند.
جمعی از مدیران دانشگاه آزاد اسلامی با خانواده شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده دیدار کردند

به گزارش خبرنگار روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جمعی از مدیران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی عصر امروز با حضور در منزل شهید مصطفی صدرزاده با خانواده این شهید مدافع حرم دیدار کردند.

دکتر حسین نصیرزاده مدیرکل امور شاهد و ایثارگران، دکتر محمود هاشمی مسئول بسیج اساتید دانشگاه، دکتر رضا نصیری مدیرکل فرهنگی و اجتماعی، رضا همدانچی مدیرکل روابط عمومی، دکتر حسن زمانی مسئول مرکز نشر و ترویج علوم و معارف دفاع مقدس و دکتر گوهری معاون فرهنگی و دانشجویی واحد تهران مرکزی با حضور در منزل شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده با پدر، همسر و فرزندان این شهید والامقام دیدار کردند.

خانم ابراهیم‌پور همسر شهید صدرزاده در این دیدار با اشاره به ویژگی های این شهید مدافع حرم، اظهار داشت: شهید مصطفی صدرزاده متولد شهریور 1365 شهرستان شوشتر استان خوزستان و دانشجوی ورودی سال 87 رشته ادیان و عرفان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی بود.

وی ادامه داد: شهید صدرزاده شغل آزاد داشت و پس از حمله داعش به سوریه سال 92 به عنوان آشپز به دمشق رفت و در حرم حضرت رقیه (س) به مدافعان حرم خدمت می کرد، اما از آنجایی که ایشان مربی آموزش نظامی بسیج بود، بعد از اعزام اول تصمیم گرفت به عنوان رزمنده و برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) عازم سوریه شود و لذا ابتدا با رزمندگان عراقی و سپس با هویت افغانستانی و در قالب تیپ فاطمیون به سوریه اعزام شد و بعد از مدتی فرماندهی گردان عمار این تیپ را بر عهده گرفت.

همسر شهید صدرزاده با اشاره به خصوصیت‌های اخلاقی شهید، خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی‌های بارز شهید صدرزاده ابراز محبت ایشان به خانواده و دوستانش بود. ایشان علاقه شدیدی به فاطمه دختر کوچک مان داشت، اما این علاقه و مهر پدری ذره ای خلل به اراده ایشان برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) وارد نکرد. زمانی که ایشان در روز تاسوعای سال 94 شهید شدند، محمدعلی فرزند کوچک مان که در سالروز ولادت حضرت علی اصغر(ع) به دنیا آمده بود، 6 ماه داشت.

وی افزود: شهید صدرزاده معتقد بود که هر چه درجه و پست و مقام افراد بالاتر باشد باید خدماتی که دریافت می کند کمتر باشد.

پدر شهید صدرزاده هم با قدردانی از حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در منزل شهید، اظهار داشت: شهید صدرزاده اعتقاد راسخی به بسیج و فرهنگ بسیجی داشت و هر کاری انجام می داد در راستای نشر و اشاعه تفکر بسیجی و انقلاب اسلامی بود و توانسته بود جوانان زیادی را با سلایق و گرایش های مختلف جذب هیات های مذهبی و بسیج کند.

در پایان این دیدار لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود از سوی دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی توسط دکتر نصیرزاده به خانواده شهید صدرزاده اهدا شد.

کلید واژه ها: شهید مدافع حرم مصطفی صدرزاده بسیج کارکنان واحدتهران مرکزی


نظر شما :